KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748302
nr 1674 8302
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Jägare, daterad -64. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:38:17
25/1 20:28:44